A Travellerspoint blog

24.6.12, Little Field-Glendale (Arizona-Nevada), 77,5 km

sunny 45 °C

Z rána krásny, pohodový štart. Neskôr prišlo teplo až horúco. 40 v tieni. Začali sme klesať pomali ale isto k Las vegas. Už ani v noci nieje chladno. Prekročili sme hranicu Nevady a už po neviem koľký krát opustili Arizonu. Anči je dosť unavená. Akosi nevládze. Ani sa jej nečudujem. Voda vo fľašiach sa dokáže zohriať na seriózny horúci kúpeľ a toto musíme piť. Čudovali by ste sa ako to dokáže osviežiť, keď po ruke nieje chladnička iba samá pustatina. Samozrejme, že protivietor nás neopúšťa a je tak horúci ako ten z fénu na vlasy. Aj tak som rád, že sme opäť na dvoch kolésách. Vo Vegas sa asi zdržíme a počkáme na spln. Ten si chceme nechať na nočný prejazd údolim Death Valley. Tak nejak to mám zatiaľ v hlave. Ináč by to bola jasná smrť. Prinajhoršom. Vo Vegas nás čakajú hipisáci v dôchodku aj s bazénom, tak trošku pokvasíme, dáme vínko a čo to sa od skúsených aj dozvieme. Hlavne z obdobia .....leta lásky.....Každopádne. Opäť končíme na benzínke s otázkou, kďe by sme mohli prespať a odpoveď je tá istá. Tu. Všetko po ruke. Milá moja už spinká a dobýja baterky a ja v teplom vánku posedávam na obrubníku, popíjam pivko (tiež dobýjam baterky, ale po svojom), pri pohľade na nočnú oblohu krútim cigaretku a píšem tieto riadky................sem tak tak uvažujem, ale asi som šťastný...............(hlavne s promile po pive. Hahahaha) sa rímuje, ne????

IMG_6430.jpg
IMG_6431.jpg

PS: sa nám páči to jak tý naši herci z telky idu po svvojich zo západu na východ. Až mi skoro do plaču prišlo. Aj by som menil????

Posted by robertpalicka 07:10 Archived in USA

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint