A Travellerspoint blog

25.6.12, Glendale-Las Vegas (Nevada), 84km

sunny 40 °C

Celý deň po diaľnici, po....ný protivietor, Anička moja už nemala ďaleko k slzám, nevládze, horúco. Bohu vďaka večer končíme na STRIPE (ulica kde su všetky kasína), kde nás prišli vyzdvihnúť Mike a Carol. Hipisácky párik na dôchodku plus ich syn Chad. Skvelý to ľudia. Hneď v ten večer sa začal náš nekončiaci rozhovor o všetkom a kecali sme celé noci a celé dni. Máčali sa v ich bazéne, muzika 60tych rokov, popíjali vínko, zajedali čo dievčence navarili a vzduchom lietali tie správne vybrácie. Čo sme sa napočúvali historiek. Keď Mike videl THE DOORS este na začiatku ich kariéry, keď si užil Woodstock v 69, predierali sa do predu za Jenice Joplin a po ceste rozdávali jointy. Keď ho Charles Mingus zavolal na podium aby spolu presunuli piáno. Keď Carol stretla Andyho Warhola. Boli pekne prekvapení, keď sme im povedali odkiaľ Andy vlastne je, že je to rusnačisko ako mi. Ostávame u nich 3dni a 3noci a cítime sa veľmi pohodlne. A k tomu pozitívna správa z Toquervillu. Auto je opravené. Každopádne pokračujeme na bikoch a auto poriešime neskôr. Prechod cez Death Valley je naplánovaný do posledného detailu. Takže sa opäť ozveme, keď to v zdraví prežijeme. Trimce paľce.
IMG_6609.jpgIMG_6604.jpgIMG_6602.jpgIMG_6600.jpgIMG_6598.jpgIMG_6567.jpgIMG_6562.jpgIMG_6550.jpgIMG_6548.jpgIMG_6546.jpg

Posted by robertpalicka 12:35 Archived in USA

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Enter your Travellerspoint login details below

( What's this? )

If you aren't a member of Travellerspoint yet, you can join for free.

Join Travellerspoint